8 Mart 2013 Cuma

Hyundai'den Mart Ayı Boyunca Özel Avantajlar

8 Mart Dünya Kadınlar Günü çerçevesinde herkesi bir Hyundai sahibi yapacak olan üstün satış avantajlarıyla birlikte teknoloji harikası yepyeni modellere ulaşmak çok daha kolay olacak. Mevcut satış destekleri yanında, her meslekten kadınlar için i20 ve i30 modellerinde ek dosya masrafı ödemeden düşük faizli kredi imkanları sunuluyor.

Hyundai Kredi’nin düşük faizli ve 60 aya varan vade seçenekleri Mart ayında da devam ediyor olacak. Tüm müşterilerine üstün fırsatlar sağlayan Hyundai Kredi, yüzde 0,70’den başlayan oranlar sunarken ayrıca Hyundai’den yeni araç alacaklar “Şimdi Al, Ağustos’da Öde” ya da bir başka deyişle “Şimdi Kullan, Yaz Sonunda Öde” imkanına da sahip olacaklar.

Hyundai, ix35 modelini düşleyen müşteriler de 3-60 ay arası tüm vadelerde yüzde 0,79 kredi oranıyla desteklenecek. 2013 modeller için takas desteğini de unutmayan Hyundai, avantajlarına Elantra modeliyle devam ediyor. Sadece Elantra modeli için geçerli olmak üzere 30 bin TL, 36 ay kredi için yüzde 0,59 oran sunan Hyundai Kredi, böylece müşterilerine tüm rakiplerinden çok daha avantajlı fırsatlar sağlamış oluyor.
hyundai-kadinlar-gunu
Ayrıntılı bilgi için tıklayın.

Bir bumads advertorial içeriğidir.

6 yorum:

 1. bende ziyarete beklerim
  piroscraft.blogspot.com

  YanıtlaSil
 2. Merhabalar çalışmalarınızı beğeniyorum takipteyim :) karşılığı temennisiyle başarılar :)
  www.yenikadinmodasi.com

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba Hoş geldiniz :) beğenmenize sevindim hemen geliyorum :)

   Sil
  2. Teşekkür ederim ilginiz için :)

   Sil
  3. nedemek asıl ben teşekkür ederim :)

   Sil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...